[url=] Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye B261910yeol[/url]
[url=] Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye B261910yeol[/url]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye

YazarMesaj
Asaletim
Üye
Üye
Asaletim

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Şehir Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/09/10

Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye    Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 11:14 pm

Onunla internetten tanışmıştım...Ve amacım sadece dalga geçmekti...Oysaona bukadar bağlanacağımı düşünmemiştim...Herşey yalandı...Ona birçokyalan söylemiştim...Sonra aramızda büyük bir dostlukbaşladı...Sonrasında ise büyük bir aşk...Amaben ona benim onu sevdiğimi hiçbir zaman söylemedim...Neyse önce onabirinci yalanımı söyledim..."Sana gösterdiğim fotoğraftaki kişi bendeğilim...O buna birşey demedi...Oysa ben onun beni engelleyipsileceğini düşündüm Hatta bunu yapar diye bütün gece ağladım...Ama o dış görünüş önemli değil dediO an havalara uçacaktım...Ama bir sorun vardı bir yalan dahavardı...Ama bunu söyleyemezdim...Neyse ona sevgim gittikçebüyüyordu...O bana sık sık beni sevdiğini söylüyordu ama ben onu heptersliyordum Sonra sanal aşkımdanses soluk çıkmadı...Telefonlardan ulaşamadım...Msn yegirmiyordu...Bende her gece ağlıyordum...Biliyordum bu çok saçma amakendimi alıkoyamıyordum...Günden güna ona bağlanıyordum...Aynı zamandaacı çekiyordum...O benim dayanıklınarin ama aynı zamanda dobra biri olduğumu söylerdi. Okullar açıldı...Bu olanları arkadaşlarımla paylaştım...Onlar ise sanal aşkımıaramışlar gizlice...Benim acı çektiğimi gördükleri halde bişe yapmamakonlarada acı veriyordu...Bu günden güne eriyişimi herkesfarketmişti...Öğretmenlerim...Ailem...Arkadaşlarım...Sonra arkadaşlarımsanal aşkımı aramışlarolanları anlatmışlar...Telefonlarıma cevap vermeyişi msn yegirmeyişinin sebebi ortaya çıktı. "Yakında askeregidicekmiş...Arkadasında bekleyeninin olmamasını istiyormuş...Ve debenim ona yüz vermememden dolayı umudunu kesmiş...Deli çocuk...Seninekadar seviyorum biliyormusun...Arkadaşlarım benim nekadar acıçektiğimi sanal aşkıma anlatmışlar...Eee haliyle üzülmüş...Sonrasında msn ye girmeye başladı Okadar mutlu oluyordumki... Ona onu sevdiğimi söyledim Oda beni sevdiğini söylediArtık herşey yalanlar haricinde çok güzeldi...) Rüyadaydımsanki...Keşke hiç uyanmasam bu rüya hiç bitmese...Herşey güzelcegidiyordu...O adeta bana tapıyordu Herşey yalanlar ve ailem haricinde çok güzeldi...Ta ki kuzenim bana şantaj yapana kadar...O artık sanal aşkımıöğrenmişti...Anneme söyledi...Asıl cehennem ondan sonrabaşladı...Annemde dayak yedim...İşkenceye maruz kaldım...Telefonumelimden alındı...Ona ulaşamıyordum...Sonra bi süre geçince tekrarkonuşmaya başladık...3. Defa buluşmaya karar verdik...Sabahhazırlanmıştım...Bir yalan uydurup çıkacaktım...Kalbim pır pıratıyordu...Ama annem şüphelenmişti...Ve babama söyledi...Benim çıkmamaengel oldu...Ben çıkamadım...Ona haber vermiştim çıkamayacağımdiye...Bana trip yapmaya başladı...Galiba birazdeğişmişti...Haklıydıda...Sonra ben ona göre sebebsiz yere ayrılıkkararı aldım...Bu gerçekten çok zordu...Ona gerçek sebeblerisöylemedim...Anide bitirdim...Sonra kuzenlerim ona bitürlü ulaşıpgerçekleri anlatmış...Üzülmüş...Artık bitmişti...Ve ben günden güne acıçekiyordum...Onun bir sevgilisi olduğunu öğrendim...Ne diyeyim hayırlıolsunBen bunu tekrar ekledim...Arkadaşça konuştum...Meğer o banabağlanıyormuş...Meğer o sevgilisi ile fedakarlıklar sonucu çıkmış...Biryandan seviniyor bir yandanda ara bozan olacakmış gibi bir duygubesliyordum içimde...Ve ona konuşmamalıyız dedim...O hayır dedi bendüzelicem dedi...Düzeldide...Baktım bizimki msn ye girmiyo...Gizlicemsn sine girdim...Beni engelleyip silmiş...Vede nişanlanmış...Nediyeyim tekrardan hayırlı olsunO şuan nişanlı...Herşey bitti! Sebebsiz yere...Artık ben hayatımabakmalıyım...Arada bir yalan vardı ya...İşte o yalanıöğrenemedi...Hiçbirzamanda öğrenemeyecek o yalan ben ile birliktetoprağa kadar gidecek...Şimdilik esenkal SANAL AŞKIM... Yıl:2009Bitti...

Sanal Aşkım İbret Alınacak Bir Hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası